Blog post 04

Rugpjūčio 17, 2023

3PL sandėlis ekomercijos verslui: ar tikrai apsimoka
ir kiek tai kainuoja?

Apžvelgiame iš ko susidaro 3PL paslaugų kaina ir į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis 3PL sandėlį savo el. parduotuvei.

Skaityti
Blog post 04

Vasario 6, 2023

5 Valentino dienos idėjos, kurios padės nustebinti pirkėjus

Valentino diena – ne tik romantiška porų šventė. Tai gali būti puiki proga el. parduotuvėms priminti
apie save ir priversti klientus įsimylėti jūsų prekės ženklą iš naujo! Taigi norėtume pristatyti net 5 smagias ir praktiškas idėjas, kurios padės nustebinti klientus Valentino dienos proga, bei paprastą apsipirkimą pavers išties ypatingu

Skaityti
Blog post 03

Sausio 6, 2023

4 priežastys, kodėl el. parduotuvių logistiką verta patikėti 3PL sandėliams

Pastaruoju metu ekomercijos verslai vis dažniau pasirenka “outsourcinti” įvarias savo veiklos sritis - marketingą, Facebook reklamą ar net savo logistiką. Šiame straipsnyje apžvelgiame esmines priežastis, kodėl gi šios įmonės nusprendžia patikėti visą savo logistiką profesionaliems 3PL sandeliams.

Skaityti
Blog post 02

Sausio 3, 2023

3PL fulfillment’o sandėliai: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

3PL fulfillment’o sandėliai pastaruoju metu sparčiai populiarėja, tačiau informacija apie šį verslo modelį ne visada būna aiški ir tiksli. Taigi nutarėme trumpai apžvelgti, kas gi yra tas „3PL fulfillment’as” ir atsakyti į dažnai kylančius klausimus apie šias paslaugas.

Skaityti
Blog post 01

Gruodžio 11, 2022

Nemokami produktų pavyzdžiai jūsų marketingo strategijoje. 5 lengvos idėjos.

Yra milijonas būdų pritraukti naujų pirkėjų į jūsų el. parduotuvę. Nemokami pavyzdžiai yra vienas iš jų, taigi šiame straipsnyje apžvelgiame 5 kampanijų idėjas kurias galima nesunkiai įgyvendinti kiekvienoje el. parduotuvėje.

Skaityti